Bieg "Zdążyć przed rakiem"

20210427_7bieg_banner

 

7 edycja Akcji „ZDĄŻYĆ PRZED RAKIEM” ma uświadomić kobietom znaczenie profilaktyki dla zapobiegania chorobom nowotworowym piersi oraz zachęcić panie do regularnych badań.

W związku z dynamicznie rozwijająca się sytuacją związaną z pandemią koronawirusa w Polsce, Fundacja Zdążyć Przed Rakiem wraz z partnerem medycznym Centrum Medycznym Tommed podjęła po raz drugi już decyzję o zmianie formuły biegu z formy stacjonarnej w Parku Zadole w Katowicach, na bieg wirtualny z wydłużonym czasem, w którym biegacze mogą pokonywać dystans w swoim tempie w dowolnie wybranym miejscu.

Akcja „ZDĄŻYĆ PRZED RAKIEM” zaplanowana na 25.09.2021 r. będzie więc trwała cały miesiąc do 25.10.2021 r.

Do zapisów w biegu zostaną zaproszeni biegacze, osoby niepełnosprawne, osoby uprawiające Nordic Walking, jak również spacerowicze i rowerzyści.

Forma zapisów zostaje niezmieniona, z tym wyjątkiem, że po przebyciu przez uczestnika dystansu 5 km w dowolnym czasie, uczestnik deklaruje ukończenie biegu na stronie internetowej zmierzymyczas.pl >> (naszego partnera technicznego).

Każdy uczestnik, który zadeklaruje na stronie ukończenie biegu/marszu/spaceru otrzyma pamiątkowy medal, który wyślemy na podany podczas rejestracji przez uczestnika adres do korespondencji.

Pragniemy wpisać nasze wydarzenie w aktualnie panujące warunki, dostosować się do nich, nie rezygnując jednocześnie z krzewienia profilaktyki chorób nowotworowych piersi poprzez sport.

ZAPISY ROZPOCZYNAJĄ SIĘ JUŻ 1 MAJA 2021 R. !

Link do zapisów: ZmierzymyCzas.pl - pomiar czasu - Akcja "Zdążyć Przed Rakiem" 2021 >>

Organizatorem wydarzenia, objętego honorowym patronatem Prezydenta Miasta Katowice Pana Marcina Krupy jest FUNDACJA ZDĄŻYĆ PRZED RAKIEM. Współorganizatorami wydarzenia są: Radny Miasta Katowice Pan Krzysztof Pieczyński. Partnerem medycznym Akcji „Zdążyć Przed Rakiem” jest oczywiście TOMMED.

REGULAMIN AKCJI ZDĄŻYĆ PRZED RAKIEM 2021 >>

 

PLAKAT PORADNIK UCZESTNIKA

Deklaracja dostępności © ZDĄŻYĆ PRZED RAKIEM 2017.