PODZIĘKOWANIA DLA PARTNERÓW 9 AKCJI ZDĄŻYĆ PRZED RAKIEM

18.10.2023

 

Drodzy Partnerzy akcji Zdążyć Przed Rakiem dziękujemy za okazane zaufanie, wiarę w naszą misję i wsparcie przy realizacji wydarzenia, dzięki czemu w sobotę 7 października 2023roku w katowickim Parku Zadole mogliśmy zaprezentować na żywo naszą #PozytywnąProfilaktykę mieszkańcom Katowic i Śląska!

Jesteśmy przekonani, że działając razem możemy więcej, a konsekwentna pozytywna profilaktyka przynosi najlepsze rezultaty.

DZIĘKUJEMY:

Panu Prezydentowi Marcinowi Krupie za objęcie akcji Zdążyć Przed Rakiem honorowym patronatem już po raz 9! Za aktywny udział w wydarzeniu, obecność w Miasteczku Profilaktyki i wsparcie nas swoim autorytetem!

Radnemu Miasta Katowice Panu Krzysztofowi Pieczyńskiemu za współorganizację, pozytywną energię i zaangażowanie w promowanie zdrowego stylu życia!

Miastu Katowice za bezcenną pomoc przy realizacji wydarzenia! Wasze doświadczenie i wsparcie jest dla nas prawdziwą opoką!

Grupie Medycznej Tommed za bycie partnerem medycznym FUNDACJI ZDĄŻYĆ PRZED RAKIEM – bez Was nie byłoby nas! Za badania USG dla pań i panów, mammografię i przekazanie kwoty wsparcia za kilometry przejechane na rowerkach stacjonarnych w ramach akcji „Wsiadaj i pomagaj”.

Batna24 – za wsparcie finansowe wydarzenia i stanie przy nas od samego początku!

Ciastkozercy.pl – za nadanie profilaktyce kolorów, za balonowe szaleństwo, mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych, magiczną balonową kulę, spacery z Ciasteczkowym Potworem i wyczarowanie krainy radości!

Dagma – za wsparcie finansowe wydarzenia, które nam zapewniacie od wielu lat!

Dobra Kaloria – za zadbanie o dobrą i pozytywną energię wszystkich uczestników wydarzenia! Dzięki Wam moc była z nami!

Kino Helios Polska - za zapewnienie super rozrywki w postaci koła fortuny z nagrodami i upominki dla osób, które zajęły miejsce na podium. A w imieniu wszystkich dzieci dziękujemy za pyszny popcorn!

Libero Katowice - za ufundowanie skakanek do pakietów startowych oraz obecność Food Trucka, wspierającego wszystkich herbatą i gorącą czekoladą!

Piekarnia Ciastkarnia Kłos - za pyszne drożdżówki z serem dla wszystkich uczestników wydarzenia i sycące śniadanie o świcie dla organizatorów. Cieszymy się, że jesteście z nami od samego początku i dbacie o nas!

Śląskie Laboratoria Analityczne – za ufundowanie ponad 100 badań w kierunku ryzyka zachorowania na nowotwory raka jajnika i raka prostaty oraz zniżkowe vouchery na badania cytologiczne LBC. Łączy nas hasło #PoPierwszeProfilaktyka !

TBS Katowice - za ufundowanie wspaniałych i różnorodnych nagród dla dzieci. Dzięki Wam uśmiech nie schodził z twarzy uczestników naszego dziecięcego Biegu Dla Zdrowia!

Narodowy Funduszu Zdrowia – za dołączenie do naszego Miasteczka Profilaktyki i wsparcie go swoją wiedzą i doświadczeniem. Razem możemy więcej!

Orkiestrze Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach – za to, że są z nami od pierwszego Biegu Zdążyć Przed Rakiem i uświetniają swoim występem uroczyste otwarcie wydarzenia! Gramy razem i razem możemy więcej!

Zespołowi Mażoretek z Miejskiego Domu Kultury Katowice – Ligota – za kolejny fantastyczny występ! Dziewczyny, jesteście niesamowite, kolorowe i pozytywne! Macie wiernych fanów wśród uczestników naszego Biegu i gości Miasteczka Profilaktyki!

Zespół fizjoterapeutów Grupy Medycznej Tommed – za profesjonalną rozgrzewkę dla dzieci i dorosłych

Agnieszka Hyży – za bycie Ambasadorką akcji Zdążyć Przed Rakiem, aktywny udział w wydarzeniu i wsparcie naszych działań pozytywną energią, uśmiechem i dobrym słowem!

Irek Bieleninik - za żywiołowe prowadzenie, humor i cięty dowcip! Za talent mówienia o sprawach ważnych w sposób przyjazny! Za bycie wzorem, który nie boi się igły i badań!

Anima-Projekt Aleksandra Glapiak - za graficzną pomoc w każdej awaryjnej sytuacji! Za wsparcie i spokój! Oraz za cierpliwość do zwariowanego różowego Teamu FUNDACJI!

Partnerowi technicznemu akcji - ZmierzymyCzas.pl – za obsługę na najwyższym poziomie, profesjonalizm na medal i sportowego ducha!

Jesteście WSPANIALI!!! Do zobaczenia za rok!!!

 

 

Deklaracja dostępności © ZDĄŻYĆ PRZED RAKIEM 2017.