Geneza


FUNDACJA ZDĄŻYĆ PRZED RAKIEM została powołana z inicjatywy osób od lat aktywnie zaangażowanych w walkę z rakiem piersi i działania na rzecz promocji zdrowia kobiet. Fundacja powstała jako rezultat życiowej misji i zawodowych doświadczeń oraz osobistych przeżyć jej twórców.

Założycielami i członkami Rady Fundacji są Państwo Małgorzata i Tomasz Bula, od ponad 20 lat działający na rzecz profilaktyki w zakresie chorób nowotworowych piersi mieszkanek Śląska, a w szczególności Katowic. Państwo Bula są inicjatorami licznych akcji edukacyjnych i medycznych, uświadamiających znaczenie profilaktyki oraz promujących zdrowy tryb życia.

Prezesem FUNDACJI jest Pani Marta Bula, organizatorka wielu akcji społecznych i członek Zarządu Fundacji „Pomagamy z Uśmiechem” działającej na rzecz pomocy chorym dzieciom. Fundacja „Pomagamy z Uśmiechem” od 2009 roku objęła pomocą ponad 300 dzieci.

Przedstawiciele FUNDACJI ZDĄŻYĆ PRZED RAKIEM to wysoce wykwalifikowane osoby z wieloletnim doświadczeniem medycznym: specjaliści z zakresu profilaktyki oraz leczenia chorób nowotworowych piersi, a także osoby z dużym doświadczeniem we współpracy z pacjentkami onkologicznymi.
Fundację tworzą również osoby bez doświadczenia medycznego, lecz z misją walki z chorobami nowotworowymi i propagowania troski o zdrowie.

Deklaracja dostępności © ZDĄŻYĆ PRZED RAKIEM 2017.